مونا ترین مونا

مونا ترین مونا

ساخت وبلاگ

امکانات وب

مرکز مجاز تعمیر سرویسز کدام مشکلات لباسشویی هوور را تعمیر می کند؟

مرکز مجاز تعمیر سرویسز کدام مشکلات لباسشویی هوور را تعمیر می کند؟

 

سرویس ماشین لباسشویی هوور

تعمیر لباسشویی هوور

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی هوور به وجود بیاید. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر لوازم برقی خانه و آشپزخانه نیازمند سرویس و مراقبت است و بنابر دلایلی همچون استفاده زیاد یا نادرست از دستگاه در طولانی مدت دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن شود. در چنین شرایطی برای جلوگیری از تشدید مشکل و عدم بروز مشکلات جدید باید سریعا با مرکز نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هوور در تهران تماس بگیرید تا از خسارات بیشتر جلوگیر شود. باید اذعان داریم که با انتخاب برند هوور برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که هوور از برندهای تولیدکننده ماشین لباسشویی باکیفیت و بدون مرگ بازار به شمار می‌آید.

در صورت خرابی دستگاه گام اول انتخاب متخصص برند HOOVER جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی هوور می‌باشد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش تعمیر سرویسز برای کمک به شما و ارائه خدمات در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است. فقط کافیست با شماره 02144386973 تماس یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا تعمیرکار ماشین لباسشویی هوور در محل شما حاصر گردد.

درون یک درام ماشین لباسشویی ، سوراخ ها و بالشتک ها را نشان می دهد

عکس: در داخل درام ماشین لباسشویی. دستمال ها لباس را از طریق آب می چرخانند. سوراخ ها اجازه می دهند آب درون (از بالا) و خارج (از پایین) باشد. مهر و موم لاستیکی (واشر) نشت آب از طریق درب را متوقف می کند.

ایده اصلی لباسشویی ساده است: مدتی لباسهای شما را در صابون ها خرد می کند و سپس سریع می چرخد ​​تا آب پس از آن برداشته شود . اما کمی بیشتر از این وجود دارد. به یک ماشین لباسشویی فکر کنید و احتمالاً به یک طبل بزرگ فکر می کنید که با آب پر می شود اما در واقع دو درام وجود دارد که یکی در داخل دیگری است.

درام درونی یکی از شما می توانید ببینید که در را باز کن و یا درب است. درام ماشین لباسشویی در جلو ، در اروپا شایع است ، طبل رو به جلو است. شما لباس های خود را از جلو به داخل درب فشار می دهید و کل درام در حدود یک محور افقی می چرخد ​​(مانند چرخ ماشین ). درام است بسیاری از حفره های کوچک به اجازه دهید آب در داخل و خارج و به پایان می رسد در اطراف لبه به مشروب لزج لباس در اطراف. در یک توپی که در ایالات متحده و آسیا متداول تر است ، یک درب را از بالا باز می کنید و لباس های خود را از بالا به درام می اندازید. طبل در حدود یک محور عمودی نصب شده است اما در واقع حرکت نمی کند. در عوض ، یک دست و پاچه در وسط آن وجود دارد که به آن همزن گفته می شود و لباس را در آب می چرخاند.

ماشین لباسشویی لباس های برقی GEC از سال 1935

عکس: شستشوی لباس از سال گذشته. این ماشین لباسشویی برقی GEC ، قدمت آن از سال 1935 ، بسیار ابتدایی تر از ماشینهای امروزی بود. هیچ چرخشی برای خشک کردن لباس وجود نداشت: در عوض ، شما باید از یک چاقو (که به آن نیز مانگوله می گویند) استفاده کنید که در قسمت بالای دستگاه تعبیه شده است (یک جفت غلطک که از طریق آن لباس ها را تغذیه می کنید تا آب اضافی را از بین ببرد). این نمایشگاه نمایشگاهی در Think Tank ، موزه علوم در بیرمنگام ، انگلیس است.

یک طبل بزرگتر دوم در خارج از درام داخلی وجود دارد که شما نمی توانید آن را ببینید. کار آن نگه داشتن آب در حالی است که طبل داخلی (در لودر جلو) یا همزن (در یک توپی) می چرخد. بر خلاف طبل داخلی ، طبل خارجی کاملاً آب محکم است- یا شما می خواهید آب در کل کف باشد!

این دو درام مهمترین قسمت های یک ماشین لباسشویی هستند ، اما بسیاری از قسمت های جالب دیگر نیز وجود دارد. یک ترموستات (مکانیسم دماسنج) برای تست دمای آب ورودی و یک عنصر گرمایش وجود دارد که آن را تا دمای لازم گرم می کند. همچنین یک وجود دارد الکتریکی عمل پمپ که آب را حذف و از درام که از شستشو پایان رسیده است. یک مکانیسم کنترل مکانیکی یا الکترونیکی به نام برنامه نویس وجود دارد، همین امر باعث می شود قسمت های مختلف لباسشویی یک سری مراحل شستشو ، شستشو و چرخاندن لباس های خود را طی کند. دو لوله وجود دارد که آب گرم و سرد را درون دستگاه تمیز می کند و یک لوله سوم که مجدداً اجازه می دهد آب کثیف بیرون بیاید. تمام این لوله ها دارای دریچه هایی روی آنها هستند (مانند درهای کوچکی در اطراف آنها که در صورت لزوم باز و بسته می شوند)

برنامه ماشین لباسشویی

برنامه نویس الکترونیکی واشر لباس

عکس: کنترل ماشین لباسشویی: بالا: یک برنامه نویس لباسشویی مکانیکی به سبک قدیمی. شماره گیری سمت چپ برنامه را انتخاب می کند. شماره گیری در سمت راست ، دمای شستشو را تعیین می کند (در واقع یک ترموستات است ). پایین: یک برنامه نویس الکترونیکی مدرن. این شماره گیری ها روی مدار برنامه نویس رایانه ای نصب شده اند. صفحه نمایش شمارش معکوس به شما می گوید ساعت ها و دقیقه ها قبل از تمیز کردن تمیز و آماده بیرون کشیدن خواهد بود (در این حالت یک ساعت و دو دقیقه برای یک شستشوی 30 درجه سانتیگراد با چرخش بسیار سریع 1400rpm).

تمام قسمت های مهم واشر لباس از نظر برقی کنترل می شود ، از جمله طبل داخلی ، دریچه ها ، پمپ و عنصر گرمایش. برنامه نویس مانند هادی ارکستر است ، این چیزها را با توالی معقول روشن و خاموش می کند که چیزی شبیه به این را پیش می برد:

لباس خود را داخل دستگاه و مواد شوینده یا در خود دستگاه یا در یک سینی بالاتر از آن قرار می دهید.

برنامه مورد نظر خود را تنظیم کرده و برق را روشن می کنید.

برنامه نویس دریچه های آب را باز می کند تا آب سرد و گرم وارد دستگاه شود و طبل های بیرونی و داخلی را پر کند. آب معمولاً در قسمت بالا وارد می شود و از طریق سینی مواد شوینده پایین می آید ، و هر صابونی را داخل دستگاه می شست.

برنامه نویس شیرهای آب را خاموش می کند.

ترموستات دمای آب ورودی را اندازه گیری می کند. اگر خیلی سرد باشد ، برنامه نویس عنصر گرمایش را روشن می کند. این درست مثل دیگ برقی یا دیگ آب کار می کند.

هنگامی که آب به اندازه کافی گرم است ، برنامه نویس باعث می شود که طبل داخلی به جلو و عقب بچرخد و لباس ها را از طریق آب صابون آغشته کند.

مواد شوینده می کشد خاک از لباس های خود را به دام می اندازد و آن را در آب است.

برنامه نویس سوپاپ را باز می کند تا آب از هر دو درام تخلیه شود. سپس پمپ را روشن می کند تا به تخلیه آب کمک کند.

برنامه نویس دوباره شیرهای آب را باز می کند تا آب تمیز وارد طبل ها شود.

برنامه نویس باعث می شود که طبل داخلی به جلو و عقب بچرخد ، بنابراین آب تمیز لباس را شست و شو می دهد. هر دو طبل را خالی می کند و این فرایند را چندین بار تکرار می کند تا از صابون خلاص شود.

هنگامی که لباس ها شسته می شوند ، برنامه نویس باعث می شود که طبل داخلی با سرعت بسیار بالایی چرخانده شود – در حدود 80 مایل در ساعت (130 کیلومتر در ساعت). لباس در لبه بیرونی طبل داخلی ریخته شده است ، اما آب موجود در آن به اندازه کافی كوچك است تا از میان حفره های كوچك طبل در طبل خارجی عبور كند. ریسندگی با استفاده از همان ایده سانتریفیوژ لباس شما خشک می شود .

پمپ هرگونه آب باقیمانده را از درام خارجی خارج می کند و چرخه شستشو به پایان می رسد.

شما لباس های خود را بیرون می آورید و تعجب می کنید که چقدر تمیز هستند!

اما هنوز مشکل خشک کردن لباس های مرطوب شما وجود دارد.

منبع

تعمیر سرویسز

مونا ترین مونا...
ما را در سایت مونا ترین مونا دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مونا کیا بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 24 شهريور 1400 ساعت: 2:38

ارز دیجیتال (Cryptocurrency) اصطلاحات ارز دیجیتال‌

ارز دیجیتال (Cryptocurrency)

اصطلاحات ارز دیجیتال‌

شکلی از دارایی است که به‌صورت اطلاعات دیجیتالی رمزگذاری شده، وجود دارد. این ارز رمزنگاری شده، مستقل از هر بانکی بوده و از علم ریاضیات پیشرفته برای ایجاد و انتقال وجوه بین واحدها استفاده می‌کند. با مفاهیم گسترده این اصطلاح، د

شت کوین (Shitcoin)

این واژه یکی از اصطلاحات ارزهای دیجیتال است که به رمز ارزی بدون پشتوانه قوی اشاره دارد. از این اصطلاح برای ارز دیجیتالی که انتظار نمی‌رود آینده مثبتی داشته باشد، استفاده می‌شود.

آلت کوین (Altcoin)

اولین و موفق‌ترین رمز ارز معرفی شده، بیت کوین بود. تمام ارزهای دیگر، بجز بیت کوین، در دسته‌ی آلت کوین‌ها قرار می‌گیرند. به‌عنوان مثال، اتریوم، آدا، لایت کوین و ریپل، همگی آلت کوین هستند. برای آشنایی بیشتر با آلت کوین‌ها و ویژگی آن‌ها، مقاله آلت کوین را مطالعه نمایید.

ساتوشی (Satoshi)

یکی از اصطلاحات ارز دیجیتال ساتوشی است. ساتوشی ناکاموتو لقب فرد یا گروهی از افراد است که بیت کوین را ایجاد کرده‌اند. هویت اصلی ساتوشی، هرگز مشخص نیست. همچنین، کوچکترین واحد ارزش بیت کوین که برابر 0/0000001 یک بیت کوین است، به‌عنوان یک ساتوشی شناخته می‌شود. برای آشنایی بیشتر با ابعاد این اسم و دلایل هویت پنهانی آن، مطالعه مقاله ساتوشی ناکاموتو را از دست ندهید.

بیت (Bit)

بیت کوین مانند هر ارز دیگری باید دارای ظرفیت تقسیم‌پذیری باشد. یکی از واحدهای این ارز، بیت است. هر واحد از بیت کوین به یک میلیون بیت تقسیم می‌شود.

کریپتوگرافی (Cryptography)

یکی دیگر از اصطلاحات رمز ارزها، کریپتوگرافی به‌معنی فرآیند رمزگذاری و رمزگشایی اطلاعات است. از رمزنگاری برای امنیت رمز ارزها استفاده می‌شود.

کوین (Coin)، توکن (Token)

سکه یا کوین به ارزی گفته می‌شود که به‌طور مستقل عمل کرده و روی بلاک‌چین خودش، فعال است؛ مانند بیت کوین و اتریوم. در مقابل، ارزهایی که بلاک‌چین مستقل ندارند، توکن نامیده می‌شوند؛ مانند تتر. همچنین، کوین یا توکن به‌عنوان یک کد دیجیتالی قابلیت خریدوفروش دارند. با مراجعه به مقاله تفاوت توکن و کوین، می‌توانید مقایسه بهتری از این دو اصطلاح داشته باشید.

BTC و XBT

هر دوی این واژه‌ها، نشانه‌های اختصاری بیت کوین هستند. اگر ابهامی در مورد رمز ارز بیت کوین دارید، مقاله معرفی بیت کوین به‌سادگی در دسترس شماست.

وایت پیپر (Whitepaper)

پس از این‌که سخت افزارهای استخراج بیت کوین را تهیه و تنظیم کردید، برای شروع ماینینگ بیت کوین نیاز به یک نرم افزار استخراج دارید. در این پست، پس از مقدمه‌ای مختصر، بهترین نرم‌ افزارهای استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۱ را معرفی می‌کنیم.

برای راه‌اندازی اکثر دستگاه‌های استخراج بیت کوین نیاز به نرم‌ افزار خاصی نیست و برنامه روی خود دستگاه به صورت پیش‌فرض وجود دارد.

در دستگاه‌های استخراج جدید با چند گام ساده می‌توان فرآیند ماینینگ را آغاز کرد و به نوعی هر کس با کم‌ترین دانش، می‌تواند یک دستگاه استخراج را راه‌اندازی کند.

پس وقتی دستگاه‌های استخراج روی خودشان نرم‌ افزار دارند، نرم‌ افزارهای استخراجی که برای سیستم عامل‌های مختلف توسعه داده شده‌اند، چه کاربردی دارند؟

به طور کلی، چند دسته کاربر از نرم‌ افزارهای استخراج بیت کوین استفاده می‌کنند:

    افرادی که به هر دلیل نمی‌خواهند از نرم‌ افزار موجود بر روی دستگاه استخراج خود استفاده کنند.
    افرادی که فارم‌ دارند و می‌خواهند عملیات استخراج را به صورت حرفه‌ای انجام دهند.
    افرادی که می‌خواهند بدون پیوستن به استخر استخراج (مستقیم) اقدام به استخراج بیت کوین کنند.
    افرادی قصد دارند با استفاده از ماینرهای USB یا FPGA اقدام به استخراج بیت کوین کنند.
    افرادی که قصد دارند با استفاده از کارت گرافیک (و نه دستگاه مخصوص ASIC) بیت کوین استخراج کنند.
    افرادی که قصد استخراج بیت کوین با کامپیوتر معمولی یا لپ‌ تاپ را دارند.

معتبرترین نرم‌ افزارهای استخراج بیت کوین

در حال حاضر، ده‌ها نرم‌ افزار استخراج بیت کوین در اینترنت وجود دارد اما بیشترشان غیرواقعی و نامعتبر هستند و در نهایت نه تنها سودی به کاربرانشان نمی‌رسانند، بلکه باعث آسیب به سخت‌افزارهای سیستم می‌شوند. همچنین تاکنون گزارش‌های زیادی از وجود بدافزار در برنامه‌های غیرمعتبر ماینینگ منتشر شده است.

در اینجا شش برنامه‌ی استخراج بیت کوین را معرفی می‌کنیم که معتبر هستند، امتحان خود را پس داده‌اند و کاربران زیادی از آن‌ها استفاده می‌کنند.
۱- نرم‌ افزار استخراج سی‌جی‌ماینر (CGminer)
نرم افزار استخراج بیت کوین CGminer

مزایا: پشتیبانی از سخت‌افزارهای مختلف – محبوب‌ترین نرم افزار ماینینگ

معایب: رابط کاربری گرافیکی ندارد.

سیستم‌عامل‌ها: ویندوز، لینوکس و مک

نرم‌افزار سی‌جی‌ماینر در حال حاضر محبوب‌ترین نرم افزار استخراج بیت کوین است. این برنامه با زبان C برای سیستم عامل‌های مختلف مانند ویندوز، لینوکس و مک نوشته شده است.

سی‌جی‌ماینر دارای قابلیت‌هایی مثل اورکلاکینگ، نظارت و کنترل سرعت فن هم هست. این برنامه از سه روش استخراج CPU ،GPU و ASIC پشتیبانی می‌کند.

نرم افزار سی‌جی‌ماینر با محیط cmd کار می‌کند و این برای کاربرانی که عادت کار کردن با رابط کاربری گرافیکی را دارند کمی خوش‌آیند نیست. با ثبت نام در یک استخر استخراج می توانید سرور و نام کاربری استخر استخراج خود را در نرم افزار وارد کنید و ماینینگ را آغاز کنید.

سی‌جی‌ماینر همچنین قابلیت استخراج مستقیم و بدون پیوستن به استخر استخراج را دارد که برای این کار باید فول‌نود بیت کوین باشید و کل بلاک چین آن (با حجم بیش از ۲۰۰ گیگابایت) را دانلود نمایید. برای ماینرهای کوچک و متوسط، در ماینینگ مستقیم شانس سودآوری و پیدا کردن جواب معادله بلاک به شدت پایین (و نزدیک صفر) است.

نرم افزار CGminer را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.
۲- نرم افزار استخراج بی‌اف‌جی‌ماینر (BFGminer)
نرم افزار BFGminer

مزایا: دارای قابلیت «MoneyMaker» برای شروع کار با یک دکمه

معایب: رابط کاربری گرافیکی ندارد. – از کارت گرافیک (GPU) پشتیبانی نمی‌کند.

سیستم‌عامل‌ها: ویندوز و لینوکس (اوبنتو)

نرم افزار بی‌اف‌جی‌ماینر یکی دیگر از برنامه‌های معتبر برای استخراج بیت کوین است. این نرم افزار کم و بیش شبیه نرم افزار سی‌جی‌‌ماینر عمل می‌کند، با این تفاوت که در سی‌جی‌ماینر می‌توان با تمام دستگاه‌ها استخراج بیت کوین انجام داد اما این نرم‌ افزار فقط برای دستگاه‌های ASIC و FPGA مناسب است و از کارت گرافیک‌ها پشتیبانی نمی‌کند.

بی‌اف‌جی‌ماینر هم مانند سی‌جی‌ماینر رابط گرافیکی ندارد و باید از خط فرمان برای راه‌اندازی و شروع به کار این نرم افزار استفاده کنید. با بی‌اف‌جی ماینر علاوه بر امکان اتصال استخر استخراج می‌توان ماینینگ مستقیم هم انجام داد.

همچنین قابلیتی به نام «MoneyMaker» در این نرم‌ افزار تعبیه شده است که می‌توان با یک دکمه و با تنظیمات پیش‌فرض کار ماینینگ را آغاز کرد.

نرم افزار BFGminer را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.
۳- نرم افزار استخراج ایزی‌ماینر (EasyMiner)
نرم افزار Easyminer

مزایا: رابط کاربری گرافیکی دارد – دارای قابلیت «MoneyMaker» برای شروع کار با یک دکمه

معایب: بعضی آنتی ویروس‌ها از نصب آن جلوگیری می‌کنند.

سیستم‌عامل‌ها: ویندوز

نرم‌ افزار استخراج بیت کوین ایزی‌ماینر تقریبا مشابه با دو نرم افزار بالا یعنی سی‌جی‌ماینر و بی‌اف‌‌جی‌ماینر عمل می‌کند با این تفاوت که ایزی‌ماینر دارای رابط کاربری گرافیکی است و همه می‌توانند با هر دانشی از آن استفاده کنند. البته اعتبار این نرم افزار به پای سی‌جی‌ماینر و بی‌اف‌جی‌ماینر نمی‌رسد.

ایزی‌ماینر مثل دیگر نرم‌افزارهای معتبر ماینینگ امکان اتصال به استخر استخراج و همچنین استخراج مستقیم را فراهم می‌کند.

بر اساس گزارش کاربران، برخی از آنتی ویروس‌های ویندوز اجازه نصب ایزی‌ماینر را نمی‌دهند که شک و شبه درباره امکان استفاده غیرمجاز از سیستم برای ماینینگ را افزایش می‌دهد.

نرم‌ افزار ایزی‌ماینر به صورت رسمی فقط برای ویندوز عرضه شده است اما نسخه‌های غیررسمی آن برای لینوکس هم در دسترس است.

نرم افزار Easyminer را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.
۴- نرم‌ افزار استخراج مولتی‌ماینر (MultiMiner)
نرم افزار MultiMiner

مزایا: رابط گرافیکی کاربرپسند – تنظیمات پیشرفته

معایب: ارورهای زیاد – نصب دشوارتر در سیستم‌ عامل‌هایی به جز ویندوز

سیستم‌عامل‌ها: ویندوز، لینوکس و مک

نرم‌افزار مولتی‌ماینر بر اساس نرم افزار بی‌اف‌جی‌ماینر که در بالا معرفی کردیم توسعه داده شده است با این فرق که مولتی‌ماینر رابط کاربری گرافیکی دارد و از آن به عنوان کاربرپسندترین نرم افزار ماینینگ یاد می‌کنند.

پس از نصب و اجرای مولتی‌ماینر، این نرم افزار به طور خودکار سخت‌افزارهای موجود روی سیستم را تشخیص می‌دهد و نسبت به آن‌ها اطلاعات مورد نیاز را نمایش می‌دهد.

این نرم‌افزار بر اساس هر کدام از سه سخت‌افزار اصلی ماینینگ یعنی کارت گرافیک، ASIC و FPGA، به شما ارزهای دیجیتال قابل استخراج را نمایش می‌دهد. مولتی‌ماینر همچنین دارای قابلیت‌های جانبی فراوانی است که از آن‌ها می‌توان به امکان انتخاب استراتژی ماینینگ، دسترسی از راه دور و راهنمای اصطلاحات ماینینگ اشاره کرد.

علاوه بر راحتی استفاده برای افراد تازه‌کار، مولتی‌ماینر امکانات زیادی را هم برای حرفه‌ای‌ها فراهم کرده است و می‌توان به راحتی به تنظیمات پیشرفته دسترسی داشت.

نرم افزار MultiMiner را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.
۵- نرم افزار استخراج بیت‌ماینتر (BitMinter)
نرم افزار BitMinter

مزایا: رابط گرافیکی کاربرپسند – مناسب برای استخراج با CPU و GPU

معایب: اعتبار پایین – پشتیبانی از فقط یک استخر استخراج

سیستم‌عامل‌ها: ویندوز، لینوکس و مک

بیت‌ماینتر یک استخر استخراج بیت کوین است که نرم افزار اختصاصی خود را دارد. بنابراین در بیت ماینر به جای یک نرم افزار با یک استخر استخراج طرف هستید. این استخر همانند استخرهای استخراج بزرگ اعتبار ندارد.

بهترین استخرهای استخراج بیت کوین

برای استفاده از این نرم افزار ابتدا باید در سایت رسمی بیت ماینر ثبت نام کنید و سپس با دریافت نرم افزار، عملیات ماینینگ را شروع کنید. برنامه بیت ماینتر برای استخراج با CPU و GPU بسیار مناسب است.

نرم افزار BitMinter را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.
۶- نرم‌ افزار استخراج جی‌یو‌آی‌ماینر (GUIminer)
نرم افزار استخراج بیت کوین guiminer

نرم‌افزار جی‌یو‌آی‌ماینر یکی از قدیمی‌ترین نرم افزارهای استخراج بیت کوین است که در سال ۲۰۱۱ به صورت داوطلبانه توسط یکی از توسعه‌دهندگان علاقه‌مند به بیت کوین توسعه داده شد.

این نرم افزار یک رابط کاربری ویژوال و کاربرپسند دارد و می‌توان به سادگی با وارد کردن جزئیات استخر استخراج از آن بهره برد. جی‌یوآی‌ماینر امکان استخراج با CPU و GPU را فراهم می‌کند اما برای دستگاه‌های ASIC قابل استفاده نیست.

نرم افزار GUIminer را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.
جمع‌بندی

دستگاه‌های ماینر جدید خودشان دارای برنامه هستند که به راحتی می‌توان بدون هیچ نرم افزار اضافی و فقط با استفاده از یک کامپیوتر معمولی و مرورگر آن‌ها را راه‌اندازی کرد، اما اگر به دلایلی که بالاتر ذکر کردیم، خواستید از نرم افزار ماینینگ استفاده کنید، شش نرم‌ افزاری که معرفی شدند، مدت‌هاست به خوبی کار می‌کنند و معتبر هستند. با این حال، این احتمال وجود دارد که با گذشت زمان کارایی هر کدام از این نرم افزارها از دست رفته باشد، بنابراین کارکرد آن‌ها تضمینی نیست.

با بیشتر نرم افزارهای فوق می‌توان به تنهایی و بدون وصل شدن به استخر استخراج، ماینینگ را انجام داد اما همانطور که در بالا نوشتیم، برای ماینینگ مستقیم و رقابت در پیدا کردن جواب بلاک بیت کوین، نیاز است که فول‌نود بیت کوین باشید و ۲۰۰ گیگابایت بلاک چینِ آن را دانلود کنید. همچنین شانس ماینرهای کوچک و متوسط برای یافتن جواب بلاک تقریبا صفر است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که برای ماینینگ حتما به یک استخر استخراج متصل شوید.

همچنین اگر قصد استخراج بیت کوین با کامپیوترهای معمولی یا لپ تاپ را دارید این کار با نرم افزارهای فوق امکان‌پذیر است اما با توجه به گسترش شبکه بیت کوین و قدرت زیاد ماینرها، این روش دیگر سودآوری ندارد.

استخراج به صرفه بیت کوین فقط با دستگاه‌های ASIC ممکن می‌شود و استخراج با لپ تاپ فقط می‌تواند جنبه سرگرمی داشته باشد. استخراج غیراصولی با سیستم‌های کامپیوتری ضعیف ممکن است باعث آسیب‌های جبران‌ناپذیری به سخت‌افزارهای سیستم شود.

بلاک چین (Blockchain)

 

بلاک‌چین یک دفترکل دیجیتال از تمام معاملاتی است که تابه‌حال در یک رمز ارز انجام شده است. این فناوری از بلوک‌های جداگانه‌ای تشکیل شده که از طریق امضاهای رمزنگاری به یکدیگر زنجیر می‌شوند. هر بار که ظرفیت یک بلوک تکمیل شود، یک بلوک جدید به زنجیره اضافه می‌شود. بلاک‌چین یا همان دفترکل معاملات، روی هزاران کامپیوتر در سراسر جهان ذخیره شده و همیشه باید تمام آن‌ها باهم مطابقت داشته باشند. از آنجا که هیچ مکان ذخیره‌سازی مرکزی وجود ندارد، غیرمتمرکز درنظر گرفته می‌شود. برای ورود به دنیای رمز ارزها، لازم است که آشنایی مناسبی با فناوری بلاک‌چین داشته باشید.

همتا به همتا (P2P)

در یک اتصال همتابه‌همتا یا نظیر به نظیر، دو یا چند کامپیوتر با یکدیگر شبکه ارتباطی تشکیل می‌دهند. در شبکه ارتباطی بلاک‌چین و رمز ارزها، هیچ شخص ثالث متمرکزی به‌عنوان واسطه وجود ندارد.

غیرمتمرکز (Decentralized)

در ارزهای رمزنگاری شده، اصطلاح غیرمتمرکز به این معنی است که در شبکه هیچ نقطه مرکزی وجود ندارد. در عوض، اطلاعات و داده‌های شبکه، بین یک سری از کاربران شبکه (گره‌ها) پخش می‌شود.

منبع

آکادمی رمزارز

مونا ترین مونا...
ما را در سایت مونا ترین مونا دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مونا کیا بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 24 شهريور 1400 ساعت: 2:12

آیا با بازی، دریافت ارز دیجیتال امکان دارد؟

آیا با بازی، دریافت ارز دیجیتال امکان دارد؟

رمز ارز

تاکنون برای به‌دست آوردن ارزهای دیجیتال، باید به استخراج یا معامله آنها می‌پرداختیم، اما حالا با بازی کردن هم می‌توان ارز دیجیتال کسب کرد. شما می‌توانید وارد یک بازی بلاک چینی شوید و با پشت سر گذاشتن مراحل بازی یا شکست دادن دشمنان، رمز ارز یا NFT کسب کنید. سپس می‌توانید این دارایی‌ها را با سایر بازیکنان معامله کنید یا آنها را به کیف پول دیجیتالی خودتان انتقال دهید.

یک بازی کریپتویی امنیت بسیار بالایی دارد و تقلب کردن در آن ممکن نیست؛ بنابراین خیال‌تان از بابت چیترها (بازیکن‌های متقلب) نیز کاملا راحت خواهد بود و می‌توانید تنها با تکیه بر مهارت‌های خود در بازی، درآمدتان را افزایش دهید. بازی های ارز دیجیتال را می‌‌توان آینده صنعت بازی نامید. قطعا طی سال‌های آینده پیشرفت‌های بزرگی در این حوزه رقم خواهد خورد.

معرفی پرطرفدارترین بازی های کریپتویی در سال 2021

در ادامه قصد داریم تعدادی از بهترین و محبوب‌ترین بازی های بلاک چین در سال 2021 را معرفی کنیم و ببینیم که هر کدام از آنها دارای چه سبکی هستند و به چه روشی به بازیکن‌ها پاداش می‌دهند. پس اگر می‌خواهید روش به‌دست آوردن ارز دیجیتال از بازی کردن را یاد بگیرید، با ما همراه باشید.

 

بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)

 

 

ارز دیجیتال را بیشتر بشناسیم
۱۰ ارز دیجیتال را بیشتر بشناسیم

۱۰ ارز دیجیتال برتر را در این مقاله بر اساس جایگاه بازار به ترتیب برای شما کاربران مورد بررسی قرار دادیم.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام مدرسان پیشتاز، امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعات کافی در زمینه  ارز دیجیتال پیدا خواهید کرد.

۱.بیت کوین
جایگاه در بازار : بالای ۸۵۶ میلیارد دلار
در سال ۲۰۰۹ توسط فردی تحت نام مستعار Satoshi Nakamoto , Bitcoin ( BTC ) the ایجاد شده است. بیت کوین رمز نگاری اصلی است که در یک بلاکچین اجرا می‌شود، تراکنش هایی در یک شبکه از هزاران کامپیوتر توزیع می شود. بیت کوین ایمن از کلاهبرداری ها نگهداری می شوند.

قیمت بیت کوین  به سرعت افزایش ‌یافته است. پنج سال پیش، شما می‌توانستید یک بیت کوین با حدود ۵۰۰ دلار بخرید. تا ماه اوت سال ۲۰۲۱ ، قیمت یک بیت کوین به ۴۵۰۰۰ دلار رسید.

۲.اتریوم :
جایگاه در بازار : بالای ۳۵۷ میلیارد دلار
هر دوی آن ها رمزنگاری روی پلتفرم بلاکچین هستند، اتریوم  یکی از ارزهای محبوب برای توسعه دهندگان برنامه است به دلیل کاربردهای بالقوه که دارد، که بر مبنای token  صورت می‌گیرد .
اتریوم نیز شاهد رشد عظیمی بوده‌است. در عرض پنج سال قیمت آن از ۱۱ دلار به بیش از ۳,۰۰۰ دلار رسیده است.

۳.بایننس کوین
جایگاه بازار : بالای ۷۰ میلیارد دلار
بایننس کوین  نوعی از رمز نگاری است که می‌توانید از آن برای خرید و پرداخت هزینه در بایننس، یکی از بزرگ‌ترین مبادلات الکترونیکی در دنیا استفاده کنید.

۳.کوردانا
جایگاه بازار : بالای ۶۹ میلیارد دلار
کمی بعد به صحنه رمزنگاری، کاردانا به دلیل تایید اولیه خود از اعتبار سنجی ریسک قابل توجه کرده است. این روش زمان تراکنش را مدیریت  می‌کند و کاربرد انرژی و اثرات زیست ‌محیطی را با حذف جنبه رقابتی و حل مساله در پلتفرم‌ها مثل بیت کوین کاهش می‌دهد.
نشانه Cardano رشد نسبتا ً کمی را در مقایسه با سایر پول‌های رمزنگاری بزرگ داشته‌است . در سال ۲۰۱۷ , قیمت ۰.۰۲. دلار در اوت ۲۰۰۲ بوده‌است.

۴.تتر :
جایگاه بازار : بالای ۶۴ میلیارد دلار
برخلاف برخی اشکال دیگر تتر یک ارز استوار  است. به این معنی که آن توسط ارزی مثل دلار آمریکا و یورو و فرضی برابر با ارزش برابر یکی از این دسته‌ها است. در تئوری، این به این معنی است که انتظار می‌رود ارزش تتر بیشتر از سایر ارزهای دیگر باشد، و توسط سرمایه گذارانی که نسبت به نوسان شدید ارزهای  دیگر محتاط هستند، محبوب هست.

۵.XRP :
جایگاه بازار : بالای ۵۲ میلیارد دلار
XRP که توسط برخی از همان بنیانگذاران به عنوان ریپل  یک شرکت فن‌آوری دیجیتال و شرکت پردازش پرداخت ایجاد شد، می‌تواند در این شبکه برای تسهیل تبادل انواع مختلف ارز از جمله واحد پول فیات و سایر شرکت‌های بزرگ استفاده شود.

دوج کوین :
۶.جایگاه بازار : بالای ۴۰ بیلیون دلار
دوج کوین  به خاطر افراد مشهور و میلیاردرهایی مثل , الن ماسک به عنوان یک موضوع داغ مطرح شده ‌است. به طور عالی  در سال ۲۰۱۳ به عنوان یک شوخی شروع به کار کرد، دوج کوین  به خاطر یک جامعه اختصاصی و خلاق  به سرعت به یک گزینه برجسته تبدیل شد. بر خلاف بسیاری از رمزنگاری های دیگر مانند بیت کوین، هیچ محدودیتی در تعداد دوج کوین وجود ندارد که می‌تواند ایجاد شود , که ارز را مستعد کاهش ارزش پول به عنوان افزایش عرضه می‌کند.
قیمت دوج کوین  در سال ۲۰۱۷ برابر با ۰.۰۰۰۲. دلار تا ماه اوت سال ۲۰۲۱ بود ، قیمت آن در ۰.۳۱ دلار بود .

۷.Usd coin  :
همانند تتر ارز دیجیتال استوار است، به این معنی که آن توسط دلار آمریکا پشتیبانی می‌شود و برای یک نسبت ۱ دلار آمریکا به ۱ دلار آمریکا در نظر گرفته می‌شود. USDC با اتریوم  نیرو می‌گیرد و شما می‌توانید از Coin دلار برای تکمیل تراکنش‌های جهانی استفاده کنید.

Polkadot  :
جایگاه بازار : بالای ۲۵ میلیون دلار
رمز نگاری هست که ممکن است از هر عددی در بلاکچین استفاده کند هدف از این کار، ادغام آن‌ها با ایجاد یک شبکه رمزنگاری است که داده های  مختلف را به هم متصل می‌کند تا آن‌ها بتوانند با یکدیگر کار کنند. این ادغام ممکن است نحوه مدیریت رمزنگاری ها را تغییر دهد و رشد قابل‌ توجهی را از زمان راه ‌اندازی Polkadot در سال ۲۰۲۰ تحریک کرده‌است. بین سپتامبر ۲۰۲۰ و اوت سال ۲۰۲۱، قیمت آن ۷۷۴ دلار رسید.

Solana :
جایگاه بازار : بالای ۲۰ میلیارد دلار
سولانا که برای کمک به تامین مالی غیر متمرکز استفاده می‌کند، برنامه‌های کاربردی غیر متمرکز  قراردادهای هوشمند را اجرا می‌کند که به آن‌ها کمک می‌کند به سرعت و به طور ایمن تراکنش‌ها را پردازش کنند. SOL ,  نماد اصلی سولانا، بر سکو تسلط دارد.
آینده ارز دیجیتال اومیسگو چگونه خواهد بود؟

تیم اومیسگو در سال 2018، توافق نامه‌ای را با یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های کره جنوبی (Shinhan) امضا کرد. علاوه بر این، بسیاری از شرکت‌های معتبر جهانی، از اومیسگو حمایت و روی آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند. از جمله مک دونالد که به مشتریان خود، اجازه پرداخت پول غذا با این ارز دیجیتال را داده است. همچنین، اومیسگو در حال توسعه یک صرافی غیر متمرکز با استفاده از تکنولوژی پلاسما نیز می‌باشد.

تمامی این موارد و ظرفیت بالایی که این ارز دیجیتال ارزان برای رشد دارد، اومیسگو را به گزینه‌ای بسیار مناسب برای سرمایه‌گذاران تبدیل کرده است. البته می‌بایست توجه داشته باشید که بازدهی و سودآوری این سرمایه‌گذاری، در بازه زمانی بلند مدت اتفاق خواهد افتاد.
2. ارز دیجیتال ترون (TRX)

 

ارز دیجیتال ترون در سال 2017، توسط فردی با نام «JustinSun»، در کشور سنگاپور تاسیس گردید. این ارز با نام ترونیکس یا TRX نیز شناخته می‌شود. ترون در ابتدای ظهور خود، بر روی بلاک چین اتریوم و بر اساس توکن‌های ERC-20 فعالیت می‌کرد. پس از گذشت یک سال و در سال 2018، ترون بلاک چین خودش را تاسیس و به رمز ارزی مستقل تبدیل شد.

کارمزد بسیار پایین تراکنشات، در کنار سرعت بالای انجام آنها، این رمز ارز را به انتخابی جذاب برای سرمایه‌گذاران بلند مدت بدل کرده است. این ارز دیجیتال قابلیت استخراج نداشته و جهت تایید تراکنش‌های خود، از مکانیزم DPoS یا «ثبات سهام نمایندگی شده»، استفاده می‌کند. در شبکه اتریوم این کار با مکانیزم اثبات سهم صورت می‌گیرد. تعداد کوین‌های TRX، در مجموع حدود 100 میلیارد واحد است که نزدیک به 70% آن در حال حاضر، در گردش است.

در زمان انتشار این مقاله، ارز دیجیتال ترون در بین 10 ارز دیجیتال معتبر جهان قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، مقاله «ارز دیجیتال ترون (TRX)|دریچه ای جدید در معاملات» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

از بیت کوین و اتریوم تا دوج کوین و تتر  هزاران  ارز دیجیتال  وجود دارند که زمانی شما برای اولین بار در دنیای رمزنگاری شروع به کار می کنید , آن را سخت می بینید . در این مقاله جذاب ما ۱۰ نوع ارز دیجیتال که جایگاه خوبی در بازار رمزنگاری کسب کردند به شما معرفی می کنیم و پیشنهاد ما آموزش رایگان ارز دیجیتال مدرسان پیشتاز ببینید.

بازی‌ کریپتویی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)

بازی ارز دیجیتال Axie Infinity یکی از محبوب‌ترین بازی‌ های بلاک چین است که سیستم پرداخت آن بر مبنای اتریوم کار می‌کند. در این بازی، شما باید موجودات کوچک و بامزه‌ای به نام اکسی را خریداری کنید و سپس با آنها، به جنگ دشمنان بروید. بازی دارای سیستم مبازرات نوبتی است و برای شروع باید حداقل سه اکسی داشته باشید که ارزان‌ترین آنها 79 دلار (معادل 0.0421 اتریوم) ارزش دارد. شاید چنین مبلغی برای شروع بازی کمی زیاد به نظر برسد، اما در ادامه می‌توانید درآمد بیشتری کسب کنید. توکن‌های این بازی AXS و SLP نام دارند که با پیروزی در مبارزه‌ها می‌توانید آنها را به دست آورید و سپس با سایر بازیکن‌ها مبادله کنید. توکن AXS حتی در صرافی بایننس هم قابل معامله است.

 

 

مونا ترین مونا...
ما را در سایت مونا ترین مونا دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مونا کیا بازدید : 11 تاريخ : جمعه 19 شهريور 1400 ساعت: 3:50

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :