مرکز مجاز تعمیر سرویسز کدام مشکلات لباسشویی هوور را تعمیر می کند؟

مرکز مجاز تعمیر سرویسز کدام مشکلات لباسشویی هوور را تعمیر می کند؟

ساخت وبلاگ

امکانات وب

مرکز مجاز تعمیر سرویسز کدام مشکلات لباسشویی هوور را تعمیر می کند؟

مرکز مجاز تعمیر سرویسز کدام مشکلات لباسشویی هوور را تعمیر می کند؟

 

سرویس ماشین لباسشویی هوور

تعمیر لباسشویی هوور

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی هوور به وجود بیاید. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر لوازم برقی خانه و آشپزخانه نیازمند سرویس و مراقبت است و بنابر دلایلی همچون استفاده زیاد یا نادرست از دستگاه در طولانی مدت دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن شود. در چنین شرایطی برای جلوگیری از تشدید مشکل و عدم بروز مشکلات جدید باید سریعا با مرکز نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هوور در تهران تماس بگیرید تا از خسارات بیشتر جلوگیر شود. باید اذعان داریم که با انتخاب برند هوور برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که هوور از برندهای تولیدکننده ماشین لباسشویی باکیفیت و بدون مرگ بازار به شمار می‌آید.

در صورت خرابی دستگاه گام اول انتخاب متخصص برند HOOVER جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی هوور می‌باشد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش تعمیر سرویسز برای کمک به شما و ارائه خدمات در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است. فقط کافیست با شماره 02144386973 تماس یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا تعمیرکار ماشین لباسشویی هوور در محل شما حاصر گردد.

درون یک درام ماشین لباسشویی ، سوراخ ها و بالشتک ها را نشان می دهد

عکس: در داخل درام ماشین لباسشویی. دستمال ها لباس را از طریق آب می چرخانند. سوراخ ها اجازه می دهند آب درون (از بالا) و خارج (از پایین) باشد. مهر و موم لاستیکی (واشر) نشت آب از طریق درب را متوقف می کند.

ایده اصلی لباسشویی ساده است: مدتی لباسهای شما را در صابون ها خرد می کند و سپس سریع می چرخد ​​تا آب پس از آن برداشته شود . اما کمی بیشتر از این وجود دارد. به یک ماشین لباسشویی فکر کنید و احتمالاً به یک طبل بزرگ فکر می کنید که با آب پر می شود اما در واقع دو درام وجود دارد که یکی در داخل دیگری است.

درام درونی یکی از شما می توانید ببینید که در را باز کن و یا درب است. درام ماشین لباسشویی در جلو ، در اروپا شایع است ، طبل رو به جلو است. شما لباس های خود را از جلو به داخل درب فشار می دهید و کل درام در حدود یک محور افقی می چرخد ​​(مانند چرخ ماشین ). درام است بسیاری از حفره های کوچک به اجازه دهید آب در داخل و خارج و به پایان می رسد در اطراف لبه به مشروب لزج لباس در اطراف. در یک توپی که در ایالات متحده و آسیا متداول تر است ، یک درب را از بالا باز می کنید و لباس های خود را از بالا به درام می اندازید. طبل در حدود یک محور عمودی نصب شده است اما در واقع حرکت نمی کند. در عوض ، یک دست و پاچه در وسط آن وجود دارد که به آن همزن گفته می شود و لباس را در آب می چرخاند.

ماشین لباسشویی لباس های برقی GEC از سال 1935

عکس: شستشوی لباس از سال گذشته. این ماشین لباسشویی برقی GEC ، قدمت آن از سال 1935 ، بسیار ابتدایی تر از ماشینهای امروزی بود. هیچ چرخشی برای خشک کردن لباس وجود نداشت: در عوض ، شما باید از یک چاقو (که به آن نیز مانگوله می گویند) استفاده کنید که در قسمت بالای دستگاه تعبیه شده است (یک جفت غلطک که از طریق آن لباس ها را تغذیه می کنید تا آب اضافی را از بین ببرد). این نمایشگاه نمایشگاهی در Think Tank ، موزه علوم در بیرمنگام ، انگلیس است.

یک طبل بزرگتر دوم در خارج از درام داخلی وجود دارد که شما نمی توانید آن را ببینید. کار آن نگه داشتن آب در حالی است که طبل داخلی (در لودر جلو) یا همزن (در یک توپی) می چرخد. بر خلاف طبل داخلی ، طبل خارجی کاملاً آب محکم است- یا شما می خواهید آب در کل کف باشد!

این دو درام مهمترین قسمت های یک ماشین لباسشویی هستند ، اما بسیاری از قسمت های جالب دیگر نیز وجود دارد. یک ترموستات (مکانیسم دماسنج) برای تست دمای آب ورودی و یک عنصر گرمایش وجود دارد که آن را تا دمای لازم گرم می کند. همچنین یک وجود دارد الکتریکی عمل پمپ که آب را حذف و از درام که از شستشو پایان رسیده است. یک مکانیسم کنترل مکانیکی یا الکترونیکی به نام برنامه نویس وجود دارد، همین امر باعث می شود قسمت های مختلف لباسشویی یک سری مراحل شستشو ، شستشو و چرخاندن لباس های خود را طی کند. دو لوله وجود دارد که آب گرم و سرد را درون دستگاه تمیز می کند و یک لوله سوم که مجدداً اجازه می دهد آب کثیف بیرون بیاید. تمام این لوله ها دارای دریچه هایی روی آنها هستند (مانند درهای کوچکی در اطراف آنها که در صورت لزوم باز و بسته می شوند)

برنامه ماشین لباسشویی

برنامه نویس الکترونیکی واشر لباس

عکس: کنترل ماشین لباسشویی: بالا: یک برنامه نویس لباسشویی مکانیکی به سبک قدیمی. شماره گیری سمت چپ برنامه را انتخاب می کند. شماره گیری در سمت راست ، دمای شستشو را تعیین می کند (در واقع یک ترموستات است ). پایین: یک برنامه نویس الکترونیکی مدرن. این شماره گیری ها روی مدار برنامه نویس رایانه ای نصب شده اند. صفحه نمایش شمارش معکوس به شما می گوید ساعت ها و دقیقه ها قبل از تمیز کردن تمیز و آماده بیرون کشیدن خواهد بود (در این حالت یک ساعت و دو دقیقه برای یک شستشوی 30 درجه سانتیگراد با چرخش بسیار سریع 1400rpm).

تمام قسمت های مهم واشر لباس از نظر برقی کنترل می شود ، از جمله طبل داخلی ، دریچه ها ، پمپ و عنصر گرمایش. برنامه نویس مانند هادی ارکستر است ، این چیزها را با توالی معقول روشن و خاموش می کند که چیزی شبیه به این را پیش می برد:

لباس خود را داخل دستگاه و مواد شوینده یا در خود دستگاه یا در یک سینی بالاتر از آن قرار می دهید.

برنامه مورد نظر خود را تنظیم کرده و برق را روشن می کنید.

برنامه نویس دریچه های آب را باز می کند تا آب سرد و گرم وارد دستگاه شود و طبل های بیرونی و داخلی را پر کند. آب معمولاً در قسمت بالا وارد می شود و از طریق سینی مواد شوینده پایین می آید ، و هر صابونی را داخل دستگاه می شست.

برنامه نویس شیرهای آب را خاموش می کند.

ترموستات دمای آب ورودی را اندازه گیری می کند. اگر خیلی سرد باشد ، برنامه نویس عنصر گرمایش را روشن می کند. این درست مثل دیگ برقی یا دیگ آب کار می کند.

هنگامی که آب به اندازه کافی گرم است ، برنامه نویس باعث می شود که طبل داخلی به جلو و عقب بچرخد و لباس ها را از طریق آب صابون آغشته کند.

مواد شوینده می کشد خاک از لباس های خود را به دام می اندازد و آن را در آب است.

برنامه نویس سوپاپ را باز می کند تا آب از هر دو درام تخلیه شود. سپس پمپ را روشن می کند تا به تخلیه آب کمک کند.

برنامه نویس دوباره شیرهای آب را باز می کند تا آب تمیز وارد طبل ها شود.

برنامه نویس باعث می شود که طبل داخلی به جلو و عقب بچرخد ، بنابراین آب تمیز لباس را شست و شو می دهد. هر دو طبل را خالی می کند و این فرایند را چندین بار تکرار می کند تا از صابون خلاص شود.

هنگامی که لباس ها شسته می شوند ، برنامه نویس باعث می شود که طبل داخلی با سرعت بسیار بالایی چرخانده شود – در حدود 80 مایل در ساعت (130 کیلومتر در ساعت). لباس در لبه بیرونی طبل داخلی ریخته شده است ، اما آب موجود در آن به اندازه کافی كوچك است تا از میان حفره های كوچك طبل در طبل خارجی عبور كند. ریسندگی با استفاده از همان ایده سانتریفیوژ لباس شما خشک می شود .

پمپ هرگونه آب باقیمانده را از درام خارجی خارج می کند و چرخه شستشو به پایان می رسد.

شما لباس های خود را بیرون می آورید و تعجب می کنید که چقدر تمیز هستند!

اما هنوز مشکل خشک کردن لباس های مرطوب شما وجود دارد.

منبع

تعمیر سرویسز

مونا ترین مونا...
ما را در سایت مونا ترین مونا دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مونا کیا بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 24 شهريور 1400 ساعت: 2:38

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :